Покупка на апартамент в Бургас

Мястото за всичко което не е свързано с останалите раздели
Харесай/сподели във facebook
Здравейте. Синът ни се премести да живее и учи в Бургас преди 4-5 години и вече работи там в доста сериозна фирма. С баща му обмисляме да изтеглим кредит и със спестяванията да му вземем един апартамент. Тъкмо и ние ще има къде да почиваме лятото, а и той ще си живее без да се притеснява. И на двамата не ни се е налагало да търсим брокерски фирми и брокери като цяло, затова искам да се допитам до някой, който е имал досег и може да ни препоръча някой. Не сме много капризни, но ако ще плащаме луди пари искаме да е с добро качество. Благодаря ви предварително за съветите.
ivelinapetrova

Много добра идея е да му вземете апартамент до морето. С един куршум, два заека, както се казва. Аз също съм учил в Бургас, но бях на квартира. Мога да ви препоръчам да се свържете с http://www.superimoti.bg/prodajba/bulga ... gas-imoti/. Имат много добри имоти и сътрудници. Като цяло са едни от най-добрите в бранша. Много ми помогнаха докато си търсех. Гледат да угаждат на клиентите и държат на качествените служители.
toncho

Да, така сме го замислили. Доста време се колебаехме, но наистина си заслужава инвестицията. Благодаря за съвета. Ще потърсим нещо там.
ivelinapetrova

Назад към Друго