Какво да предприема?

Мястото за всичко което не е свързано с останалите раздели
Харесай/сподели във facebook
Какво да предприема? от ivelinapetrova03 Май 2018, 23:58
Разведенa съм около 5 години и имам 18 годишен син, който живее при мен. Бившият ми съпруга му плаща издръжка - 100 лева на месец, ясно ви е с тези пари какви разходи мога да посрещна по детето. Синът ми реши да изкара шофьорски курс, беше се разбрал с баща си да му поеме половината такса. Аз дадох моята половина и синът му започна курса. Уговорката беше остатъка да изплатим след месец, но бившият ми съпруг вчера му съобщил, че сега няма възможност да му даде парите. Ако не намеря до два, три дни сумата от 350 лева, синът ми трябва да прекрати шофьорския курс. Какво да предприема?
ivelinapetrova

Re: Какво да предприема? от toncho04 Май 2018, 19:04
Наистина ситуацията е много неприятна, oскърбително е за децата, когато се чувстват пренебрегнати от единия родител, но не сте първият, няма да сте и последният такъв случай. Аз често съм изпадала в такива ситуации, преди години вземах заем от приятели, но все се срамувах да ходя да се моля, затова вече при нужда взимам от http://www.easycredit.bg/ . Вярвайте, че така е много по-оправено и може да го разсрочите за по-дълго време. Успех на момчето с шофьорския курс.
toncho

Аз ще направя така че моето дете да не страда от моите грешки в живота. Радвам се, че го имам, това е най-голямото ми щастие. Взех кредит и ще сбъдна мечтата му.
ivelinapetrova

Re: Какво да предприема? от toncho27 Май 2018, 12:18
Личи си, че си добра майка и обичаш детето си, браво. :)
toncho

Назад към Друго