Къде се изгубихте ?

Полезни, но изчерпани теми.
Харесай/сподели във facebook
Къде се изгубихте ? от proba14 Юни 2014, 14:51
Какво стана с форумчето? Имаше поне 10 човека, които влизаха, но сега и те се изгубиха ...
Малка част от мои лога и дизайни - http://webdesignerbg.deviantart.com
Аватар
proba
Игра 15 септември
Игра 15 септември

Re: Къде се изгубихте ? от admin15 Юни 2014, 23:39
Здравей,
наистина за жалост я има тенденцията. Отдавам го на летните месеци и на това, че на повечето ученици вече не им е до училище.

В интерес на истината преди пускахме определени рекламни кампании, но сега сме ги замразили. Сега през лятната ваканция се започнем да се рекламираме отново, за да влеем свежи потребители във форума. В интерес на истината почти всички регистрирани влизат в акаунтите си от време на време, но не пишат. Я кажете, ако нещо не е наред, да се опитаме да го оправим, тъй като форумът е именно за вас потребителите.
admin
Site Admin

Re: Къде се изгубихте ? от proba16 Юни 2014, 16:02
Еми честно казано не знам какво не е наред. Може би ще е добре, ако се добавят материали. Ако се направи раздел, в който ако някой не може да реши дадена задача да попита и съответно да му бъде даден отговор. Това би спечелило доста ученици според мен. Тогава лично аз мога да заявя, че ще отделям поне по 30 минути на ден да помагам с каквото мога. От септември месец форума трябва да се стяга :) Има 3 месеца, в които трябва да се добавят неща, защо не и да се промени облика на форума ... Аз съм готов с каквото мога да помогна :)
Малка част от мои лога и дизайни - http://webdesignerbg.deviantart.com
Аватар
proba
Игра 15 септември
Игра 15 септември

Re: Къде се изгубихте ? от i_mitkoff17 Юни 2014, 10:13
Форумчето е доста добро. Просто липсват потребители. Има всичко от което се нужда един форум. Рекламата не е натрапчива, както на много други места. Зарежда се бързо. Няма цензура. Променят се единствено мнения, които нарушават правилата. Администрацията е любезна.

Според мен единственото което трябва да направите е да направите малко повече реклама по други сайтове с които да се привлече аудитория.

В момента влизам за по 1 минута да прочета какво има, но нямам време да пиша, тъй като имам много ангажименти в училище.
i_mitkoff

Re: Къде се изгубихте ? от admin19 Юни 2014, 10:38
Здравейте, благодаря много за подкрепата, момчета. Раздел за взаимопомощ ще има съвсем скоро. Това ви го обещавам. И мога да ви кажа че ще се старая вътре да решавам абсолютно всяко едно запитватне.

Дизайна мисля да не го променям. Ако има конкретни проблеми може да ги отстраним.

Кампаниите с реклама ще започнат скоро, просто искам дза осъщесвя нещо технически, а имам малко проектче за СП 2014 и не ми остава много време за obrazovani, а навсичкото отгоре имам и малко проблеми и съм още по-нетрудоспособен. Скоро ще оправим нещата и ще напълним форума с потребители.

За рожденния ден на сайта(15 юли) планираме много интересна изненада. Надявам се да ви хареса.
admin
Site Admin

Re: Къде се изгубихте ? от pencho09 Юли 2014, 21:04
Тук съм вече. Първо малко ангажеименти с училището, после малко море, първо с приятели, после и с роднини и днес се върнах. Цяло лято ще пиша тук, че и без друго нямам какво да прая. :D :lol: :lol: :lol:
pencho

Re: Къде се изгубихте ? от admin15 Юли 2014, 21:46
pencho написа:Тук съм вече. Първо малко ангажеименти с училището, после малко море, първо с приятели, после и с роднини и днес се върнах. Цяло лято ще пиша тук, че и без друго нямам какво да прая. :D :lol: :lol: :lol:

Радвам се че си се завърнал отпочинал и зареден.
admin
Site Admin

Re: Къде се изгубихте ? от pencho01 Авг 2014, 12:06
admin написа:
pencho написа:Тук съм вече. Първо малко ангажеименти с училището, после малко море, първо с приятели, после и с роднини и днес се върнах. Цяло лято ще пиша тук, че и без друго нямам какво да прая. :D :lol: :lol: :lol:

Радвам се че си се завърнал отпочинал и зареден.

И аз. Но вече икам пак на почивка...
pencho

Re: Къде се изгубихте ? от svkd@abv.bg14 Ное 2014, 11:10
Стига толко почивка. Хайде на работа и успех!
svkd@abv.bg
Игра 15 септември
Игра 15 септември

Re: Къде се изгубихте ? от shkolaznanie26 Яну 2015, 22:20
Нещо и аз се губя напоследък. Ангажиментите около кандидатстването във ВУЗ надделяват. Ама какво да се прави ще ми е тежка тази година, но дано е за добро.
shkolaznanie
Игра 15 септември
Игра 15 септември

Re: Къде се изгубихте ? от admin27 Яну 2015, 22:04
shkolaznanie написа:Нещо и аз се губя напоследък. Ангажиментите около кандидатстването във ВУЗ надделяват. Ама какво да се прави ще ми е тежка тази година, но дано е за добро.

Еми да, тежичък идва 12-тия клас. Абе важното е да се влезе. До колкото имам впечатления от теб от форума си умно момче и ще се справиш. :)
admin
Site Admin

Re: Къде се изгубихте ? от svkd@abv.bg24 Мар 2015, 17:58
Всеки може да се изгуби: едни в тъмното, други в мъглата; трети в учебниците
svkd@abv.bg
Игра 15 септември
Игра 15 септември

Назад към Архив